Patelnie wok

Rower Kross – modny i bezpieczny rower dla każdego
Luty 8, 2019
Akcesoria drogowe czyli naklejki drogowe informacyjne
Czerwiec 28, 2019
Pokaż wszystkie

Patelnie wok

Ciężko sobie wyobrazić chińskie gotowanie bez patelni wok. Można z niej korzystać zarówno w kuchni restauracyjnej, jak i tej domowej. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowe odżywianie to lepsza jakość życia, dlatego patelnie wok na stałe zagościły w ofercie naszego sklepu i to już od dawna. Ich rola w przygotowaniu zdrowszych posiłków jest nieoceniona.

Smażenie w woku

Chińska patelnia wok umożliwia szybkie i bardzo sprawne przyrządzenie zdrowych potraw idealnych dla osób dbających o prawidłową wagę i zainteresowanych jedzeniem zdrowych posiłków. To, co odróżnia patelnie woki od innych tradycyjnych patelni to budowa dna, które ma małą średnice i wysokie, pochyłe ścianki. Dzięki temu posiłki możemy przygotowywać na naprawdę małej ilości oleju. Dodatkowo powierzchnia patelni nagrzewa się równomiernie, a przygotowywane potrawy nie przylegają do dna. Patelnie woki sprawdzą się również podczas duszenia potraw oraz ich gotowania na parze.

Woki – szeroki wybór

W ofercie posiadamy patelnie o różnej wielkości, wykonane ze stali węglowej. Są wytłaczane ręcznie a nie przez maszynę, dzięki czemu są gatunkowo lepszej jakości.Drewniana rączka sprawia, że z łatwością możemy posługiwać się wokiem podczas smażenia. Posiadamy woki do gotowania na kuchenkach gazowych, ale także przeznaczone do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych.

Jak widać patelnia wok to doskonałe rozwiązanie do smażenia potraw nie tylko tych z kuchni chińskiej, gdyż przygotowywane na nich posiłki zachowują naturalny smak i aromat oraz nie ulegają przesuszeniu ani nadmiernemu przesmażeniu.

Więcej dowiesz się na: https://www.kuchnieorientu.pl/kategoria-produktu/home/przybory-kuchenne/patelnia-wok/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *